Політика конфіденційності 

One.T.T приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх клієнтів. Користувачі інтернет-магазину oneteethtwo.com можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.
1. Загальні положення1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.1.3 Використання Користувачем сайту https://oneteethtwo.com/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту https://oneteethtwo.com/.1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту https://oneteethtwo.com/. Компанія One.T.T не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті https://oneteethtwo.com/.1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту https://oneteethtwo.com/.1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Компанія One.T.T не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.
2. Персональні дані2.1 Компанія One.T.T збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки.Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.2.3 Компанія One.T.T не збирає IP-адреси користувачів.
3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів3.1 Компанія One.T.T збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.3.2 Компанія One.T.T збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.
4. Умови надання доступу до бази даних4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в компанії One.T.T. Зокрема Користувач погоджується з тим, що Компанія One.T.T має право передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті Компанії One.T.T, включаючи доставку Товару.4.3 При втраті або розголошенні персональних даних Компанія One.T.T інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.4.4 Компанія One.T.T приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
5. Зміна Політики конфіденційності5.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Компанія One.T.T захищає персональні дані своїх користувачів.
6. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції6.1 Всі пропозиції або питання поп приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів сайту Компанії One.T.T за електронною адресою moc.liamg%40owthteetenoolleh

Made with