Доставка

Обробка замовлень здійснюється в порядку черги з понеділка по п'ятницю з 10 до 17 години.Терміни виконання замовлення 1-2 дні.Відправлення з понеділка по п'ятницю.
Всі замовлення обробляються в порядку черги. Ми обов'язково з вами зв'яжемося.Будь ласка, дочекайтеся зв'язку з менеджером!
Як правило ми завжди зв'язуємося з вами через месенджери - Viber або Telegram.Це пов'язано з тим, що практично всі наші клієнти - це матусі з маленькими дітками. І щоб не розбудити або не подзвонити в незручний час - ми тримаємо з вами зв'язок через месенджери.
Якщо ми не знайдемо ваш номер в Viber або Telegram - ми обов'язково вам зателефонуємо.
Якщо ви не візьмете трубочку - ми напишемо вам на пошту)))
Будь ласка, перевіряйте правильність заповнення ваших даних (телефон і пошта)!
Доставка по Україні:
Доставка по Україні здійснюється службою НОВА ПОШТА на відділення / адресна доставка / або поштомат.Відправки з понеділка по п'ятницю.Вартість доставки - згідно тарифам поштової служби, оплачує клієнт при отриманні замовлення.

Доставка по світу / Worldwide delivery
UA Доставка по світу здійснюється поштовими службами і підбирається в залежності від країни. Всі деталі міжнародної доставки ми обговорюємо індивідуально.Вартість прораховується так само індивідуально і залежить від країни доставки та ваги посилки.
///
EN Worldwide delivery is carried out by postal services and is selected depending on the country. We discuss all the details of international delivery individually.The cost is calculated also individually and depends on the country of delivery and the weight of the parcel.

В подарунок до кожного замовлення ви отримаєте безкоштовний доступ до уроку з йоги від перинатального спеціаліста, інструктора йоги для вагітних 

UA

  • UA

  • EN

  • PL

  • UA

  • EN

  • PL

В подарунок до кожного замовлення ви отримаєте безкоштовний доступ до уроку з йоги від перинатального спеціаліста, інструктора йоги для вагітних 

Made with