Обмін і повернення товару

Якщо після отримання посилки, товар не задовольнив покупця за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням - Ви маєте право повернути або обміняти товари.
 Споживач має право на обмін товару належної якості або повернення товару протягом 14 днів.Це встановлено і гарантується Законом України «Про захист прав споживачів».

Обмін або повернення товару проводиться, якщо:
● товар не був у використанні;● збережено первинний вигляд товару;● всі ярлики, бірки та пакування збережено;● товар має механічні ушкодження які виникли за виною виробника;● є сумніви щодо сбірки товару або його міцності;● товар має заводські дефекти (тріщини, вириви, деформацію, домішки строронніх кольорів).
Відповідно до Законом України «Про захист прав споживачів», є товари, які не підлягають поверенню:
● пелюшки● соски● дитячі іграшки м'які● гребінці● пледи● пляшечки для годування● та інші товари для немовлят.
Повний перелік можна знайти за посиланням "Повний перелік товарів, які не підлягають поверненню".
Порядок повернення товару:
● Будь ласка, зв'яжіться з нами будь яким зручним для вас способом: зателефонуйте, напишіть нам на пошту або в месенджер (всі контакти ви знайдете на нашому сайті в розділі Контакти).● Після узгодження причини та терміну поверення, ми надішлемо вам Заяву на поверення. Її необхідно буде роздрукувати, зповнити. також додати копію електронної оплати (скрін).● Покупець надсилає товар Новою Поштою продавцю.● Повернення або обмін товару здійснюється за рахунок покупця.

Повернення коштів:
● Повернення коштів здійснюється на банківську карту клієнта;● Поверення буде здійснено протягом 30-ти днів з моменту отримання товару та заповненої Заяви на повернення.

Made with