Часті запитання

 • Для чого потрібні гризунці

  Всі наші вироби створені з турботою про малюка і в допомогу дорослим. Ми за гармонійний розвиток з пелюшок і втілюємо це в наших виробах. Дуже важливо оточити малечу з самого народження корисними речами, які будуть розвивати гарний смак і естетичні вподобання.

  Гризунець, він же прорізувач - створений для допомоги малюку під час прорізування зубчиків. Він массажує запалені сверблячі ясна, зменшує зуд. За допомогю натиску на ясна, покращується кровообіг в яснах і зубчик скоріше проріжеться.

  Плюс текстура і форми самого гризунця, допомогають розвитку дрібної моторіки, сенсоріки, та когнетивного мислення. За рахунок того, що гризунець зроблений із намистин, обо ж має цікаву поверхню, малечя перебирає пальчиками гризунець, і це допомогає розвитку.

 • З чого зроблені гризунці?

  Матеріали: нейлоновий шнур, кільця та намистини із натурального дерева, намистини із 100% харчового силікону, кліпса пластикова або металева. Не токсично. Не містить парабенів, фталатів, свинцю, латексу та бісфенол А (BPA free).

  Харчовий силікон - це безпечний матеріал, який зроблений із кремнію. Простими словами, це штучний каучук.

 • Чи надійні гризунці з намистин?

  Будь який виріб, іграшка або аксесуар для дитини потрібно завжди перевіряти, не залежно від того, хто є виробником, або де ви придбали цю річ.

  Щодо виробів із намистин від нашого бренду ONE.T.T:
  - всі вироби із намистин - це ручна робота.
  - кожен виріб збирають саме для вас і вашого малюка, тому на кожному етапі виготовлення, ми маємо змогу контролювати процес збірки.
  - в середині гризунців шнур в 2-3 шари. Розривна тяга шнура 18 кг. Плюс вузли ми використовуємо хірургічні. Та ще й в кінці є страховочні вузли, які використовують в альпінізмі.
  - доросла людина не може розірвати виріб, а маленька дитина тим паче.
  - коли ви отрумаєте виріб, ви самостійно повинні перевірити виріб. Якщо у вас виникли будь які питання, ви одразу можете з нами зв'язатись.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ!Використовувати тільки в присутності дорослих. Не залишайте дитину без нагляду. Містить дрібні деталі. Перед тим, як дати дитині аксесуар, оглядайте кожного разу на предмет дефектів, перевіряйте на цілісність шнури. При перших ознаках ушкоджень - не використовувати!

 • Безпека та догляд за гризунцями та аксесуарами

  Догляд за аксесуарами які містять дерев‘яні деталі або металеві кліпси:
  - промити теплою водою з дитячим милом;
  - висушити серветкою або на повітрі;
  - дерев‘яні деталі слід періодично змащувати харчовою олією (льняна, кокосова або оливкова);
  ❌не замочувати у воді, не сушити за допомогою електричних приборів, не стерелізувати, не обдавати окропом.


  Догляд за силіконовими аксесуарами, які не містять дерев‘яних деталей:
  - промити водою з дитячим милом;
  - можна обдавати окропом і стерелізувати;
  - можна охолоджувати і заморожувати;
  - можна протирати спиртом.


  Аксесуари дитячі: допомагають у розвитку дрібної моторики та сенсорики. Полегшують біль при прорізуванні зубів у малюка. Зручно тримати, весело грати і пізнавати світ.

  Для дітей від народження. Термін придатності: необмежений.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Використовувати тільки в присутності дорослих. Не залишайте дитину без нагляду. Містить дрібні деталі. Перед тим, як дати дитині аксесуар, оглядайте кожного разу на предмет дефектів, перевіряйте на цілісність шнури. При перших ознаках ушкоджень - не використовувати!

  Виробник: ТМ "One.T.T"
  Зроблено в Україні з використанням імпортних і вітчизняних матеріалів. Ручна робота. 

 • З чого виготовлений посуд?

  Посуд із 100% харчового силікону безпечний, бо не містить парабенів, фталатів, латексу, свинцю, або інших шкідливих речовин. На поверхні харчового силікону не розмножується пліснява, грибок або бактерії. Не вбирає запахи. Зручний у використанні і догляді.

  Харчовий силікон дуже приємний на дотик, має оксаматову ніжну поверхню. Ложка, стакан з харчового силікону не травмує ніжні ясна малюка, якщо посуд використовувати для введення прикорму.

  Посуд не б‘ється і не дряпається. Зручно брати с собою у подорож або на прогулянку.

  - BPA FREE
  - Food grade silicone
  - Eco friendly

 • Догляд за посудом

  Подбайте про те, щоб Ваша дитина вже з першого прикорму була оточена тільки безпечними речами. Зокрема - правильним та безпечним посудом для годування.

  Посуд із 100% харчового силікону безпечний, бо не містить парабенів, фталатів, латексу, свинцю, або інших шкідливих речовин. На поверхні харчового силікону не розмножується пліснява, грибок або бактерії. Не вбирає запахи. Зручний у використанні і догляді.

  - Посуд не б‘ється і не дряпається. Зручно брати с собою у подорож або на прогулянку.

  - BPA FREE
  - Food grade silicone
  - Eco friendly

  Догляд:
  - Можна мити в посудомийній машині (на верхньому рівні);
  - можна використовувати в мікрохвильовій печі;
  - можна стерилізувати;
  - мити в мильній воді губкою або йоржиком.

  Привчай свого малюка з малку до найкращого і вибирай найкраще:
  - Мисочка з підставкою-присоскою, яка щільно прилипає до столу. Малюк не переверне їжу. Особливий дизайн і форма - дозволить без особливих зусиль набирати їжу.
  - Нагрудник-слюнявчик з карманом для залишків їжі. М‘якенький і ніжний. Зловить все що повз ротика. Регулююча застібка.
  - Ергономічний стаканчик для напоїв. Ніжний до ротика малюка. Зручно тримати и вчитися самостійності.
  - Ложка для першого прикорму. Ніжна і не ушкодить ясна малюка. Навчить самостійно їсти і зробить прикорм веселою грою.

В подарунок до кожного замовлення ви отримаєте безкоштовний доступ до уроку з йоги від перинатального спеціаліста, інструктора йоги для вагітних 

UA

 • UA

 • EN

 • PL

 • UA

 • EN

 • PL

В подарунок до кожного замовлення ви отримаєте безкоштовний доступ до уроку з йоги від перинатального спеціаліста, інструктора йоги для вагітних 

Made with